Centrum Handlowe Treder - www.CH-Treder.pl

77-100 Bytów, ul. Wolności 12 - tel. 059 822 30 70 - email biuro@ch-treder.pl

baner

Historia Centrum Handlowego "Treder"

  • Firma założona została 1.12.1990 r. natomiast swoją działalność rozpoczęła 17.12.1990 r. w magazynie z częściami ciągnikowymi jako sklep patronacki Zakładów Maszynowych URSUS Warszawa.
  • Firma rozpoczęła swoją działalność w składzie: dwóch wspólników i jeden pracownik przy ulicy Derdowskiego 6. W 1991 r. zatrudniony został drugi pracownik.
  • Kolejny sklep powstał przy ulicy Wolności 12 miało to miejsce w 1992 roku. Natomiast w roku 1993 został zakupiony nowy magazyn mieszczący się przy ulicy Dworcowej 4, w tym czasie przyjęte do pracy zostały cztery nowe osoby.
  • W roku 1993 powstał również skład opałowy. W 1995 r. nastąpiło wprowadzenie kas fiskalnych i komputerów, przyjęto kolejnych pracowników w tym księgową. Do tego czasu księgowość prowadziło Biuro Rachunkowe pana Szymczaka.
  • W październiku 1997 została rozpoczęta budowa nowego sklepu, która trwała do listopada 1998 roku. Oficjalne otwarcie nastąpiło 11 listopada 1998 roku i przeniesienie sklepu z częściami do maszyn i ciągników rolniczych do nowo otwartego sklepu.
  • W 2000r. firma zakupiła pierwszy samochód, który świadczył usługi transportowe. Obecnie firma posiada pięć samochodów transportowych w tym dwa do przewozu węgla itp. Jeśli chodzi o formę prawną działalności, to firma od 1995 do 2002 roku była klasyfikowana jako spółka cywilna, a od roku 2002 firma została przekształcona w spółkę jawną. Centrum Handlowe ,,Ursus” jest spółką jawną, w której skład wchodzi dwóch wspólników: pan Roman Treder i pan Zygmunt Dułak i zatrudniająca 24 pracowników i 2 uczniów.
  • Firma dzieli się na kilka działów: części do ciągników i maszyn rolniczych, metalowy, tekstylny, wykładziny i dywany, skład opałowy oraz otwarty w 2004 roku sklep ogrodniczy. W 2007r. otwarto nowy dział mianowicie skład budowlany. Firma jak zostało nadmienione wyżej świadczy również usługi transportowe krajowe jak i międzynarodowe.
  • Dla swoich pracowników firma organizuje wycieczki, dożynki, różne zabawy, wyjazdy na sportowe imprezy. Pierwsza wycieczka była zorganizowana w listopadzie 1996 roku do Krakowa i Wieliczki.
  • Firma bierze udział w biegowych pielgrzymkach do Częstochowy oraz sponsoruje imprezy sportowe głównie: piłkę nożną, kolarstwo szosowe i górskie, biegi oraz wspomaga akcje charytatywne. Centrum Handlowe ,,Ursus” to firma, która stale się rozwija mając na uwadze głównie dobro swoich pracowników i klientów. Zakres oferowanych produktów jest bardzo duży i nie sposób go wymienić, ale należy nadmienić fakt, że w oczach klientów firma jest postrzegana jako zaufana, pewna oraz niezawodna.